Aktywność fizyczna Polaków

 

Z najnowszych badań przeprowadzonych przez jeden z najbardziej renomowanych ośrodków badań rynku i opinii publicznej w Polsce wynika, iż większość Polaków zdaje sobie sprawę z pozytywnych aspektów wysiłku fizycznego, jednakże aż 55% Polaków odpoczywa jedynie w sposób bierny i pasywny nie uprawiając żadnego sportu czy choćby najmniejszej aktywności fizycznej. Najpopularniejszą formą aktywnego wypoczynku jest jazda na rowerze oraz fitness. Na kolejnych miejscach plasują się ćwiczenia gimnastyczne, pływanie, bieganie, gra w piłkę nożną i aerobik. Pozytywnym aspektem jest fakt, iż Polacy coraz częściej wybierają aktywne formy wypoczynku takie jak agroturystyka a rzadziej nocleg w hotelu.

 
grudzień
15 '13

Jak znaleźć dobry nocleg w Zakopanem?

(...) szczególnie w takich miejscach jak Zakopane, gdzie praktycznie każdego roku, czy to zima czy latem przyjeżdża wielu turystów. Dlatego też planując wyjazd warto zadbać o ta sprawę odpowiednio wcześniej. Dobrze jest również odwiedzić popularne strony, jak np. http://www.tatrzanskie-turnie.pl. Oczywiście niczego lepiej nie robić w zbytnim pośpiechu, ale raczej należy dobrze zapoznać się z dostępnymi ofertami, tak aby wybrać najlepszą (...)

Kategorie: apartamenty, noclegi, turystyka, urlop, wakacje

 
grudzień
19 '11

Wypoczynek we Wrocławiu

(...) istnieje szeroka grupa klientów, a ci byliby w stanie się dzielić z zainteresowanymi swoimi odczuciami.Stolica Dolnego Śląska okazuje się być jednym z najpopularniejszych miejsc w tej części kraju. Wciąż odbywają się niezliczone festiwale oraz powstają nowe atrakcje turystyczne, w (...)

Kategorie: hotele, noclegi, podróże, wakacje, wrocław, wyprawy